Winyl- dlaczego i po co?

Panele winylowe- dlaczego i po co?

Panele winylowe stają się coraz bardziej popularne i pożądane wsród klientów. Nie tylko tych indywidualnych ale również wśród sieci hotelowych i handlowych, restauracji, szkół czy szpitali. Dlaczego tak jest? Już wyjaśniamy.

Ogromna gama dekorów daje nam bardzo dużo możliwości designu. Wzory naturalnego drewna, kamienia czy jodełki pozwalają architektom i klientom na pokaz swojej wizji. Do tego dochodzi wiele wariantów wymiarów. W porównaniu z produktami naturalnymi wachlarz możliwości jest znacznie większy. 


Kolejny atrybutem jest materiał. Rynek podłóg winylowych staje się cały czas bardziej innowacyjny, co sprawia że panele są wytrzymałe, a więc trwalsze. Wykończenie na poziomie Premium- wodoodporność, wysoka ścieralność( znacznie większa niż przy drewnie), ciepło, bardzo niska akustyczność, termoplastyczność, wytrzymałość na ciężar - sprawia, że jest to produkt bardzo użytkowy. Dodając do tego atrakcyjną cenę, otrzymujemy produkt niezwykle pożądany. 


Winyl możemy układać wszędzie- w salonie, pokoju, kuchni, łazience. Co więcej, przy większej regularnej powierzchni nie są wymagane dylatacje. Możemy położyć nawet do 100m2 w jednym kawałku! Jeżeli mamy mieszkanie w którym chcemy ułożyć winyl po całości należy jedynie oddzielić szczeliną dylatacyjną poszczególne pomieszczenia. 


Po za miejscem układania ważna jest też powierzchnia. W tym przypadku winyl również przoduje. Dzięki swojej konstrukcji jesteśmy w stanie położyć panel nie tylko na idealnie gładką powierzchnie ale też na podłoże nierówne lub bardzo nierówne( płytki, beton). 

I na koniec najlepsze! MONTAŻ! Mamy dwie możliwości:

1. Na klej- winyl 2,5 mm kleimy do równej posadzki. Otrzymujemy stabilne podłoże, doskonale przewodzące ciepło( w przypadku ogrzewania podłogowego)

2. Na Click- winyl od 4,5 mm układamy na mate zapinając jeden panel w drugi. Szybko i bezproblemowo.

 

Podsumowując:

  • Ogromny wybór dekorów
  • Wygoda użytkowania
  • Wytrzymałość
  • Relatywnie niska cena 
  • Łatwość montażu
  • Certyfikaty jakości 

Nie ma się czego bać, ten produkt jest na prawdę skokiem milowym w branży podłogowej. Od wielu lat sunie do przodu i cały czas nabiera tempa. Od 25 lat żyjemy podłogami i pod tym produktem podpisujemy się bardzo wyraźnie!

Zapraszamy na ulicę Rusałka 6 w Lublinie!

 

Realizacje znajdują się tutaj: Realizacje


 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.