Podłoga laminowana- trwałość na lata!

 

Często można usłyszeć, że jak położymy drewno to mamy podłogę na lata. Dodaje ona szyku i prestiżu w domach czy mieszkaniach. Ciężko się z tym nie zgodzić. W końcu drewno na podłodze mogliśmy zobaczyć już  w czasach renesansu w formie mozaiki i parkietu u francuskich monarchów. 

Podłoga ta była w stanie przetrwać setki lat co potwierdza jej doskonałość i jakość.

Tak było kiedyś, a jak jest dzisiaj? Dzisiaj dominuje wygoda i pęd życia. Nie każdy ma czas i chęci regularnie cyklinować i odnawiać podłogę. Pochłania to niestety sporo czasu, pieniędzy i nerwów. W końcu zawsze może coś nie wyjść…

Na szczęście czasy i technologia mocno poszły do przodu i na ratunek domowym leniuchom przyszła podłoga laminowana! Podłoga, która łączy w sobie piękne wzornictwo i niebywałą trwałość na długie lata. Dzięki konstrukcji, użytym materiałom i ciągle rozwijającej się technologii nie musimy się już martwić o jej wygląd po kilkunastu latach użytkowania. Zwłaszcza jak mamy dzieci czy zwierzęta. 

Producenci cały czas prześcigają się w zaletach i udogodnieniach. Dzisiaj na rynku panele laminowane są wodoodporne, mają bardzo wysoką klasę ścieralności, niską akustykę, kilkudziesięcioletnią gwarancję a przy tym wszystkim bardzo łatwy montaż. Klient z pewnością może czuć się bezpiecznie wybierając taki produkt. 

Gama dekorów jest ogromna, co dodatkowo uatrakcyjnia produkt. Panele mają fakturę drewna, która odzwierciedla prawdziwe drewno. Klienci indywidualni czy architekci mają sporo pole do popisu. Dzięki temu aranżację mogą być stonowane i klasyczne jak i bardzo odważne i nietuzinkowe. 

Chcemy położyć wzór drewna- kładziemy drewno. Mamy wizję na kamień- kładziemy kamień. A to wszystko dalej jest atrakcyjne cenowo i szybkie! 

Często spotykamy się z osobami, które nie są w stanie odróżnić prawdziwej podłogi drewnianej od podłogi laminowanej. I to jest właśnie kwintesencją sukcesu tego produktu. 

 

Podsumowując:

  • Szeroka gama dekorów
  • Faktura drewna i kamienia
  • Wygoda użytkowania
  • Trwałość na lata
  • Atrakcyjna cena
  • Łatwość montażu
  • Certyfikaty jakości

 

Jako salon w swojej ofercie posiadamy czołowych producentów paneli laminowanych PERGO i Ter Hurne. Cała gama dekorów do zobaczenia na Rusałce 6!

Doradzimy, pomożemy, ułożymy!
Realizacje

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.