Płytki ceramiczne- drewno w innym wydaniu

Podłoga to z pewnością jedna z najważniejszych rzeczy w naszym pomieszczeniu. Odpowwiednio dobrana nadaje piękna i charakteru, jednocześnie zapewniając komfort użytkowania na lata. Do klasycznych podłog należą między innymi: drewno, bambus lub korek a do współczesnych panel laminowany lub winyl.


Nie należy jednak zapominać o powszechnie znanej wszystkim glazurze. Płytki ceramiczne są z nami od lat i wypełniają wnętrza w wielu pomieszczeniach. Są doskonałym substytutem dla typowych podłóg naturalnych lub sztucznych. Producenci starają się sprostać oczekiwaniom klientów i tworzą nowe dekory, dokładnie odwzorowujące chociażby naturalne drewno.
Przez to, że możemy łączyć jedno z drugim mamy ogromne pole do aranżacji wnętrza!
Płytki ceramiczne nadają się w końcu na podłogę, ścianę lub sufit. Swoje zastosowanie znajdą w salonie, kuchni czy łazience. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Od niedawna w swojej ofercie mamy płytki ceramiczne w dekorze naturalnego drewna w wersji prostej deski lub jodełki francuskiej. Są one pięknie wykończone i posiadają fakurę. Dodatkowo są antypoślizgowe i odporne na zarysowania.

Płytka ceramiczna w formacie deski jest w wymiarach 0.8x20x120cm
Płytka ceramiczna ułożona w jodełkę fancuską ma wymiary 0.8x40x40cm
Fuga to minimum 3mm.

Zamawiając produkt przy okazji zakupu i montażu podłogi cena to:
- 113zł Brutto 8% VAT( deska)
- 87.7 zł Brutto 8% VAT(jodełka)

Wzorniki do obejrzenia w naszym salonie przy ulicy Rusałka 6 w Lublinie. Zapraszamy!

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.