Remont a płytki- jest na to rozwiązanie

Kupując nowe mieszkanie lub budując dom przychodzi moment wybrania podłogi. Startując „od zera” dużo łatwiej jest nam podjąć decyzję jaki materiał wybierzemy, jaką grubość itp. Wynika to z tego, że nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni bo wszystko jest nowe. Bardzo często nasz pomysł urodził się w głowach dużo wcześniej więc podjęcie tej właściwej decyzji przychodzi dużo łatwiej.

Problem pojawia się w chwili kiedy remontujemy nasze cztery ściany. W większości przypadków musimy się dostosować do panujących warunków tak, aby nasze prace były stosunkowo szybkie, proste i tanie. Często musimy iść na kompromisy nawet jak nie jest to po naszej myśli. Problemem, który powtarza się regularnie są STARE PŁYTKI. Jeżeli nasza nowa wizja wnętrza nie uwzględnia ich w projekcie zaczynamy się zastanawiać co tu zrobić. 

Kucie podłogi, bałagan, nerwy i stracony czas. Nie ma tu nic pozytywnego i przyjemnego. Kto by tego chciał…

Jednak mamy na to sposób!

Dzięki rozwojowi paneli laminowanych i winylowych powyżej opisany problem realnie znika. Bez zbędnego bałaganu możemy zasłonić stare płytki i bardzo szybko cieszyć się nową podłogą. 

Konstrukcja nowoczesnych paneli sprawia, że nie musimy się obawiać funkcjonalności i jakości. Charakteryzuje je wysoka sztywność, szybkość montażu, wodoodporność i niska akustyka. Dodając do tego ogromną gamę dekorów podjęcie decyzji jest bardzo łatwe. 

Za każdym razem kiedy klienci informują nas o problemie z płytkami odrazu mamy odpowiedź! Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie jest optymalne i zadowoli każdego. Oszczędzamy energię, czas i pieniądze. 

 

Zapraszamy do naszego salonu aby dowiedzieć się więcej. Nasza obsługą z przyjemnością pomoże i doradzi :) 

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.